Hledám pomoc

Pokud se domníváte, že si nevíte rady (jako rodič, pedagog, pomáhající pracovník) a zažíváte občas situace, kdy nemůžete s tím druhým (dítětem, žákem, klientem, kolegou) vyjít, jste na dobré adrese. Pokusíme se spolu s vámi hledat řešení a cestu ven z této nepohody či krize.

Jsme nezisková, nevládní instituce a rozvíjíme v ČR metodu videotrénink interakcí. Naším cílem je připravit odborníky pomáhajícíh profesí, aby mohli svým klientům poskytovat pomoc prostřednictvím této metody. Více o metodě videotrénink interakcí naleznete zde

Co nabízíme

  • osobní konzultaci, pokud se domluvíme, tak také trénování úspěšných interakcí a hledání řešení 
  • kontakty na pracovníky a organizace, které metodu VTI mají ve svém portfoliu, v obtížných případech konzultujeme naši práci v týmu specialistů (dětský psycholog, speciální pedagog, logoped, sociální pracovník...)
  • spolupráci na řešení vašeho problému nebo podporu tehdy, když se cítíte nejistí a nevíte si rady
  • respekt a porozumění, nikoli diagnózu a hotové návody

Pokud vás naše nabídka oslovila a patříte mezi ty, kteří hledají pomoc a podporu na cestě svého rozvoje, kontaktujte nás na e-mail: spin@spin-vti.cz (předmět: hledám pomoc) nebo zašlete dotaz:

E-mail


Váš dotaz:


Důležité: naše organizace (SPIN) není poskytovatelem služeb podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách. Námi poskytované konzultace jsou tudíž zpoplatněny.

Cena VTI konzultací

1200,- Kč za jeden cyklus VTI (natáčení - analýza videonahrávky - rozhovor nad nahrávkou). Konzultace a návštěvy po 17. hod jsou za příplatek +15 %. Obvykle je zapotřebí absolvovat 3 - 5 cyklů VTI. 

Poskytujeme slevu v odůvodněných případech (rodina bez vlastního příjmu apod.)

Důležité: VTI probíhá tak dlouho, jak je to zapotřebí k dosažení vašeho cíle. Konzultace neprotahujeme, snažíme se být efektivní.


 Potřebuji více informací a jsem